Grupa IV

W roku szkolnym 2021/2022 w gr. IV pracują nauczycielki :

Pani Ania i Pani Marylka w pracy z dziećmi pomaga nam Pani Dzhulietta.

W przedszkolu pracujemy w oparciu o program:

„Planeta dzieci”.Prawda,dobro, piękno w świecie wartości” wydawnictwa WSiP, autorstwa Jolanty Wasilewskiej.

W miesiącu Wrześniu  zajęcia dydaktyczne i zabawy dzieci będą opierać się na tematach, których treści wynikają z obszarów edukacyjnych zawartych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego.

W przedszkolu Nasze przedszkole. Jestem bezpieczny.
Pomocna dłoń.
1. Witamy przedszkole. 1. Dobre manaiery. 1.Jesteśmy odważni. 1. Odwazni strażacy.
2. Ustalamy zasady. 2. Lubimy nasze przedszkole. 2 .Znaki wokół nas. 2. Będziemy ratownikami.
3. Bawimy się razem. 3. W przedszkolu jest nas wielu. 3. Zasady na chodniku i ulicy. 3. Wzywamy pomoc.
4.Poznajemy siebie.  4. Zabawy z naszą panią. 4.Spotkanaie z policjantem. 4. Ratownicy na czterech łapach.
5.Organizujemy kąciki zabaw. 5.Nasz plac zabaw. 5.Kodeks bezpieczeństwa. 5. Bezpieczne zabawy.