Grupa I

W roku szkolnym 2023/2024 w gr. I pracują nauczycielki :

Pani Ania,  Pani Marylka i Pani Dyrektor wspiera nas Pani Basia  o naszą salę dba Pani Ania.

Pracujemy w/g programów:

-„Planeta dzieci, dobro,piękno w świecie wartości” wydawnictwo WSiP autor:Jolanta Wasilewska.

W miesiącu Kwietniu zajęcia dydaktyczne i zabawy dzieci będą opierać się na tematach, których treści wynikają z obszarów edukacyjnych zawartych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Ogólny rozkład materiału.

PLan na Kwiecień 2024

Święta, święta, biją dzwony Wielkanoc. Z kulturą za pan brat. Jestem kulturalny.
1.Wielkanocny stół.  1.Grześ polubił wieś. 1 .Przedszkolna drama. 1.Kulturalny przedszkolak przy stole.
2.W koszyczku do święcenia. 2.Skąd się wzieła pisanka? 2.W kinie.

2.Dziś są twoje urodziny.

3. Wzorzyste pisanki. 3.Mamy i ich dzieci. 3.W teatrze. 3. Dzień dobry!Do widzenia!.
4.Świąteczne zwierzaki: baranki, króliki i kurczaki. 4. Puszysty kotek lubi motek. 4.Balet. 4.Szanuję innych.
5. Piaskowe pychotki z pieca. 5. Śmigus-dyngus i inne zwyczaje. 5.W galerii . 5.Umiemy się dzielić z innymi.