Grupa I

W roku szkolnym 2021/2022 w gr. I pracują nauczycielki :

Pani Selena, Pani Aleksandra i Pani Dyrektor wspiera nas Pani Basia  o naszą salę dba Pani Marysia.

Pracujemy w/g programu “Kocham przedszkole”, autorzy:M.Pleskot i A.Staszewska-Mieszek,wydawnictwo WSiP na kartach pracy Tropiciele,które będą wspomagać dzieci w zdobywaniu wiedzy.

W miesiącu Czerwiec zajęcia dydaktyczne i zabawy dzieci będą opierać się na tematach, których treści wynikają z obszarów edukacyjnych zawartych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Ogólny rozkład materiału.

PLan na Czerwiec

Dzień Dziecka. Na łące. Moje zwierzątko   Wakacje tuż-tuż
1.Świętujemy z kolegami i koleżankami. 1.Kolorowa łąka. 1 .Moje zwierzątko. 1.Bawimy się, uczymy i podrużujemy.
2.Nasze prawa, nasze obowiązki. 2.Mieszkańcy łąki. 2.Moje zwierzątko.

2.Bezpieczeństwo i podróże.

3. Dzieci na świecie. 3.Mieszkańcy łąki. 3.U weterynarza. 3. Pakujemy zkupy i bagaże.
4. Ulubione zabawy. 4. Nałące i w stawie. 4.Egzotyczne i domowe.  4.Zdrowie i odpoczynek..
5. Mój przyjaciel. 5. Wiosenni artyści. 5.Bezpieczne zabawy ze zwierzętami.  5.Pracujemy i odpoczywamy.