Grupa I

W roku szkolnym 2023/2024 w gr. I pracują nauczycielki :

Pani Ania,  Pani Marylka i Pani Dyrektor wspiera nas Pani Basia  o naszą salę dba Pani Ania.

Pracujemy w/g programów:

-„Planeta dzieci, dobro,piękno w świecie wartości” wydawnictwo WSiP autor:Jolanta Wasilewska.

W miesiącu Maju zajęcia dydaktyczne i zabawy dzieci będą opierać się na tematach, których treści wynikają z obszarów edukacyjnych zawartych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego. Ogólny rozkład materiału.

PLan na Maj2024

Książka-mój przyjaciel. Baśnie, bajki, legendy. Rodzina razem się trzyma. Ja i moi bliscy.
1.Krasnoludki na smutki.  1.Biblioteka na nas czeka. 1 .Kto należy do rodziny? 1.Za to kocham moją rodzinę.
2.Wierszyki łamiące języki. 2.Najpiękniejsze wiersze dla przedszkolaków. 2.Nowy członek rodziny.

2.W co się pobawimy.

3. Kolorowy świat bajek. 3.Dziecięce bajeczki z ulubionej  książeczki. 3.Oto ja. 3. Wyprawa po słodkości.
4.Książka o mnie. 4. Choćmy do księgarni. 4.Niedzielny spacer. 4.Piosenka dla mamy i taty.
5. Książka i zakładka- dobrana para. 5. Budujemy zamek dla książęcej pary. 5.Krawaty dla taty . 5.Ozdoby dla mamusi.