Grupa I

Nasza grupa jest uśmiechnięta, wesoła i ciekawa świata. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć. Radość sprawia nam rysowanie, malowanie oraz lepienie z plasteliny. Między zabawami uczymy się mówić, słuchać i rozumieć. Przedszkole to nasz drugi dom, do którego przychodzimy z uśmiechem na twarzy 🙂

W grupie I uczą nauczyciele: Pani Ania, Pani Monika. Wspiera nas i pomaga Pani Basia,  dba o naszą salę Pani Basia i Pani Ewa.

Drodzy Rodzice,

w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego nie możemy spotkać się z naszymi przedszkolakami fizycznie, ale bardzo chcemy by wiedziały, że o nich pamiętamy.

Zachęcamy Państwa do śledzenia strony przedszkola, a w szczególności zakładki naszej grupy. W plikach poniżej będą sukcesywnie pojawiały się materiały zawierające przykładowe zabawy i aktywności na każdy tydzień.