Uwaga Rodzice

Zgodnie ze Statutem P. 199 do przedszkola przyprowadzamy tylko i wyłącznie zdrowe dzieci.

W razie wystąpienia u dziecka jakichkolwiek objawów chorobowych, a w szczególności podwyższonej temperatury, wymiotów, biegunki lub wysypki niewiadomego pochodzenia itp. niezbędna jest przynajmniej 24 godzinna obserwacja dziecka w domu w celu ustalenia przyczyn pogorszenia stanu zdrowia, a także eliminacji ryzyka zarażenia innych dzieci i pracowników przedszkola.

Nauczyciel ma prawo nie przyjąć dziecka do placówki i żądać zaświadczenia od lekarza, że dziecko jest zdrowe i może uczęszczać do przedszkola.

W przypadku dłuższej nieobecności dziecka również będzie wymagane zaświadczenie od lekarza o stanie zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *